۲۰ قانون در شعرساز

۲۰ قانون مهم در شعرساز


سایت شعرساز به عنوان مرجع تخصصی و ارایه کننده طرح ها و آثار ادبی با هدف اطلاع و آشنایی کامل مشتریان و هنردوستان عزیز قوانین و تعهدات دوطرف را بشرح زیر تدوین نموده است بنابراین لازمست نکات زیر، را بدقت مطالعه فرمایید:


هزینه‌های تولید اثر:

 1. هزینه تولید و طراحی هر بیت شعر یا متن در این لینک درج شده است و مبلغ آن پس از تعیین تعداد ابیات تخمینی مورد نظر مشتری تماماً در هنگام سفارش دریافت می شود.
 2. تعداد ابیات ممکن از پس از تولید بیشتر از میزان تعیین شده اولیه باشد که لازمست هزینه ابیات مازاد پس از تایید مشتری، توسط او پرداخت گردد. 
 3. کلیه آثار، پیش از تولید نهایی، به تایید مشتری می‌رسد و هر سفارش تا ۳ بار امکان اعمال نظر و ویرایش توسط مشتری از نظر تغییر گرافیک کار یا تغییر واژگان، وزن را خواهد داشت.
 • شعرساز در نهایت اثر تولید شده را بصورت یک فایل گرافیکی (فایل شعر) و یا در حالت گزینه چاپ، بصورت تابلوشعر (چاپ شده بر روی شاسی ) به مشتری عرضه خواهد کرد. (تابلوشعر چاپ شده روی شاسی در تهران از طریق پیک موتوری و در شهرستان ها از طریق پست یا تیباکس ارسال و هزینه آن بر عهده‌ی مشتری است.)- هزینه‌ی شاسی تاشو یا کادو کردن تابلو و سایر موارد برعهده مشتری است.
 • تمامی آثار ادبی ۱۰۰% خاص، منحصر و برای نخستین بار برای هر مشتری تولید می شود. لذا شعرساز تضمین ۱۰۰% میدهد که از نظر فرم، محتوا و شکل اشعار شما نمونه مشابه نخواهید یافت.
 • مالکیت اثر تولیدی:
  مشتری حق استفاده از الگو اثر تولید شده سایر مشتریان را بدون کسب مجوز از شعرساز نخواهد داشت و هر طرح، منحصر به یک مشتری و حقوق معنوی اثر متعلق به شعرساز است.

در صورتی که مشتری، خواهان عدم تکثیر شعر در شعرساز باشد یا خواهان دریافت حق مالکیت اثر تولید شده را داشته باشد باید هزینه های محرمانگی اثر یا مالکیت که به ازای هر بیت مازاد مبلغی افزوده می شود را بپردازند در اینصورت کلیه حقوق معنوی و مادی اثر تولید شده را به مشتری واگذار و از تکثیر و درج شعر در سایت شعرساز و کانال های شبکه های اجتماعی خودداری میشود.

در صورت عدم پرداخت حق مالکیت اثر، مالکیت اثر به شعرساز تعلق خواهد کرد و شعرساز اثر را در سایت و کانال‌های خود با لوگو و واترمارک منتشر خواهد کرد. 

زمان‌بندی تولید اثر:

 1. زمانبندی تولید اثر از لحظه‌ی واریز وجه آغاز می‌گردد.
 2. در صورت تمایل مشتری به تولید اثر فوری، ۵۰٪ به مبلغ کل سفارش او افزوده می‌شود.
 3. زمان تولید و طراحی سفارش با توجه به: فوریت طراحی، تعداد ابیات و نوع قالب شعر و چاپ، متغیر است و از حداقل ۲۴ ساعت روز و حداکثر ۷۲ ساعت زمان خواهد برد. در موارد چاپی (تابلوشعر) به این زمان زمان چاپ و ارسال نیز افزوده می‌گردد.


مشتری در صورت پرداخت هزینه مالکیت اثر، اجازه انتشار اثر در هر جایی و هر مکانی بنام خود را خواهد داشت . برای اطلاع از تفاوت مالکیت اثر تولید شده به اینجا مراجعه فرمایید.
کلیه سفارشات بصورت تخصصی در کارگروه های مختلف تولید می شود.
حداکثر ابیات سفارشی در نثر، فایل شعر/تابلوشعر اشعار ۱۰۰ بیت/بند و حداقل ۴ بیت شعر یا بند متن است. ولی در مجموعه شعر یا دیوان محدودیتی نیست! منظور از بند در نثر یک پاراگراف ۳۰ کلمه‌ای است و هزینه یک بیت(بند)‌ با چهار بیت(بند) تفاوتی در قیمت تمام شده ندارد.
کلیه اطلاعات شخصی، آیتم ها و روایت های مشتریان عزیز، در قانون حفظ محرمانگی شعرساز قرار دارد.
در صورت درخواست مشتری مبنی بر لغو اثر و یا عودت وجه پس از تولید کامل یا تولید نیمه‌کامل، با ارایه قرائن و توضیحات کافی در خصوص لغو سفارش، شعرساز پس از بررسی دلایل مشتری در صورت پذیریش دلایل، بدون محاسبه هزینه‌ی اثر تولید شده، صرفاً:  ۱٪ هزینه تراکنش بانکی و ۲۹٪ هزینه‌ی پشتیبانی و اداری : مجموعاً ۳۰ درصد از وجه پرداختی کسر و مابقی را به حساب وی واریز خواهد کرد.


پس از دریافت ریز نیازمندیها و جزییات سفارش، شعرساز بلافاصله زمان دقیق اتمام طرح را به اطلاع شما خواهد رساند.
تلفن، نشانی و ایمیل پاسخ به شکایات مشتری در سایت شعرساز، منوی درگاه تماس موجود است.
مضمون آثار تولید شده بر اساس قوانین کشوری، شرعی و عرفی است و آثار مستهجن، سیاسی پذیرفته نمی شود.
در سفارش یازدهم برای مشتری ثابت یک فایل شعراختصاصی بطور رایگان تولید و ارایه می شود. (که تعداد ابیاتش براساس میانگین سفارشات قبلی است و فقط در صورت مالکیت و چاپ هزینه اخذ می شود اما برای تولید شعر حداکثر تا ۱۰ بیت هیچ هزینه ای دریافت نخواهد شد)


کلیه اطلاع رسانی ها (ثبت نام، سفارش،تولید و…) توسط سیستم پیامکی و ایمیلی و یا کانال های اینستاگرام و تلگرام شعرساز به اطلاع مشتری خواهد رسید لذا از پیگیری غیر ضروری خودداری شود.
مشتری مجاز به ارایه سفارش جدید بصورت هدیه برای افراد دیگر و ارسال آن می باشد.
هویت پرداخت کننده، تراکنش های مالی تماماً در بستری ۱۰۰% امن قرار دارد.
قالب، وزن و سبک شعر و طرح پس زمینه اشعار بر اساس حس و حال آیتم های مشتری تنظیم می شود اما شعرساز دست مشتریان را برای ارایه عکس پس زمینه، نمونه وزن، قالب و سبک خاص هم باز می گذارد تا هر چیزی که آنها می پسندند را تولید کند.
شعرساز تضمین کننده کیفیت شعر و گرافیک طرح های تولید شده است لذا با اطمینان خاطر سفارش دهید.

درگاه‌های ثبت سفارش:

از طریق تلگرام
از طریق فروشگاه کازیو
از طریق ایمیل شعرساز
از طریق اینستاگرام

www.Shersaz.com

error: Alert: Content is protected !!