۲۰ قانون در شعرساز

۲۰ قانون مهم در شعرساز


سایت شعرساز به عنوان مرجع تخصصی و ارایه کننده طرح ها و آثار ادبی با هدف اطلاع و آشنایی کامل مشتریان و هنردوستان عزیز قوانین و تعهدات دوطرف را بشرح زیر تدوین نموده است بنابراین لازمست نکات زیر، را بدقت مطالعه فرمایید:


.۱-. هزینه تولید و طراحی هر بیت شعر یا متن در این لینک درج شده است و مبلغ آن پس از تعیین تعداد ابیات مورد نظر مشتری تماماً در هنگام سفارش دریافت می شود. تعداد ابیات ممکن از پس از تولید بیشتر از میزان تعیین شده اولیه باشد که لازمست هزینه ابیات مازاد پس از تایید مشتری، توسط او پرداخت گردد. 

.۲-  کلیه آثار، پیش از تولید نهایی، باید به تایید مشتری برسد هر سفارش تا ۳ بار امکان اعمال نظر و ویرایش توسط مشتری از نظر تغییر گرافیک کار یا تغییر واژگان، وزن را خواهد داشت. شعرساز در نهایت اثر تولید شده را بصورت یک فایل گرافیکی (فایل شعر) و یا در حالت گزینه چاپ، بصورت تابلوشعر (چاپ شده بر روی شاسی ) به مشتری عرضه خواهد کرد. این زمانبندی، پس از واریز کل وجه شروع می شود.(تابلوشعر چاپ شده روی شاسی در تهران از طریق پیک موتوری و در شهرستان ها از طریق پست یا تیباکس ارسال و هزینه آن بر عهده‌ی مشتری است.)- هزینه‌ی شاسی تاشو یا کادو کردن تابلو و سایر موارد برعهده مشتری است.

.۳- تمامی آثار ادبی ۱۰۰% خاص، منحصر و برای نخستین بار برای هر مشتری تولید می شود. لذا شعرساز تضمین ۱۰۰% میدهد که از نظر فرم، محتوا و شکل اشعار شما نمونه مشابه نخواهید یافت.
.۴- مشتری حق استفاده از الگو اثر تولید شده سایر مشتریان را بدون کسب مجوز از شعرساز نخواهد داشت و هر طرح، منحصر به یک مشتری و حقوق معنوی اثر متعلق به شعرساز است.
.۵-در صورتی که مشتری، خواهان عدم تکثیر شعر در شعرساز باشد یا خواهان دریافت حق مالکیت اثر تولید شده را داشته باشد باید هزینه های محرمانگی اثر یا مالکیت را به ازای هر بیت مازاد مبلغی افزوده می شود در صورت عدم پرداخت شعرساز اثر را در سایت منتشر خواهد کرد.  در غیر اینصورت، شعرساز کلیه حقوق معنوی و مادی اثر تولید شده را به مشتری واگذار و کلیه وکتورهای گرافیکی لایه باز را ارایه و از تکثیر و درج شعر در سایت شعرساز و کانال های شبکه های اجتماعی خودداری می کند.


.۶- مشتری در صورت پرداخت هزینه مالکیت اثر، اجازه انتشار اثر در هر جایی و هر مکانی بنام خود را خواهد داشت . برای اطلاع از تفاوت مالکیت اثر تولید شده به اینجا مراجعه فرمایید.
.۷- کلیه سفارشات بصورت تخصصی در کارگروه های مختلف تولید می شود.
.۸- حداکثر ابیات سفارشی در فایل شعر/تابلوشعر اشعار ۱۰۰ بیت و حداقل ۴ بیت شعر یا بند متن است. ولی در مجموعه شعر یا دیوان محدودیتی نیست! منظور از بند یک پاراگراف ۳۰ کلمه ای است.
.۹- کلیه اطلاعات شخصی، آیتم ها و روایت های مشتریان عزیز، در قانون حفظ محرمانگی شعرساز قرار دارد.
.۱۰- هیچ محدودیتی در تعداد سفارشات مشتری وجود ندارد.


.۱۱- زمان تولید و طراحی سفارش با توجه به: فوریت طراحی، تعداد ابیات و نوع قالب شعر و چاپ، متغیر است و از حداقل ۱ روز و حداکثر ۴ روز زمان خواهد برد.
.۱۲- پس از دریافت ریز نیازمندیها و جزییات سفارش، شعرساز بلافاصله زمان دقیق اتمام طرح را به اطلاع شما خواهد رساند.
.۱۳- تلفن، نشانی و ایمیل پاسخ به شکایات مشتری در سایت شعرساز، منوی درگاه تماس موجود است.
.۱۴- مضمون آثار تولید شده بر اساس قوانین کشوری، شرعی و عرفی است و آثار مستهجن، سیاسی پذیرفته نمی شود.
.۱۵- در سفارش دوم به بعد از تخفیفات مشتری ثابت از ۱۰ الی ۵۰% تخفیف شعرساز بهره مند می شوید و در صورت سفارش به ازای ۵ مورد، یک تابلوشعر اختصاصی ویژه خود سفارش دهنده تولید و ارایه می شود.


.۱۶- کلیه اطلاع رسانی ها (ثبت نام، سفارش،تولید و…) توسط سیستم پیامکی و ایمیلی و یا کانال های اینستاگرام و تلگرام شعرساز به اطلاع مشتری خواهد رسید لذا از پیگیری غیر ضروری خودداری شود.
.۱۷- مشتری مجاز به ارایه سفارش جدید بصورت هدیه برای افراد دیگر و ارسال آن می باشد.
.۱۸- هویت پرداخت کننده، تراکنش های مالی تماماً در بستری ۱۰۰% امن قرار دارد.
.۱۹- قالب، وزن و سبک شعر و طرح پس زمینه اشعار بر اساس حس و حال آیتم های مشتری تنظیم می شود اما شعرساز دست مشتریان را برای ارایه عکس، نمونه وزن، قالب و سبک خاص هم باز می گذارد تا هر چیزی که آنها می پسندند را تولید کند.
.۲۰- شعرساز تضمین کننده کیفیت شعر و گرافیک طرح های تولید شده است لذا با اطمینان خاطر سفارش دهید.

درگاه های ثبت سفارش:

از طریق تلگرام

از طریق فروشگاه کازیو

از طریق ایمیل شعرساز

از طریق اینستاگرام

www.Shersaz.com

error: Alert: Content is protected !!