نحوه ثبت
سفارش


در شعرساز براحتی می توانید سفارش خود را ثبت نمایید کافیست تا از یکی از روش های زیر برای ثبت سفارش شعر، متن، ترانه و یا تابلوشعر استفاده کنید:
1- ثبت نام در فروشگاه آنلاین "شعرساز من" و ثبت سفارش در آنجا
2- ثبت نام در فروشگاه آنلاین "کازیو" و ثبت سفارش در آنجا
3- ثبت درخواست از طریق تلگرام
4- ثبت درخواست از طریق اینستاگرام
5- ثبت درخواست از طریق تلفن 02144582717
و یا با کلیک بر روی لینک زیر درخواست خود را مطرح فرمایید، بلافاصله کارگروه سفارشات و پشتیبانی برای تکمیل فرایند درخواست با شما تماس خواهند گرفت.
با شما تماس بگیریم!؟


.

نوع سفارش

سفارش شما میتواند نثر موزون، فایل شعر، ترانه و... باشد و حتی یک تابلوشعر چاپ شده که در اندازه های مختلفی آماده ارایه شما خواهد بود
- دریافت بصورت تابلوشعر (چاپ روی شاسی MDF)..

نحوه ثبت
سفارش


چه سفارشی
بدهیم!؟


انتخاب مناسبت

هر هدیه ای مناسبتی دارد اگر بدون مناسب هم هدیه بدهید بی نظیرترید در هر صورت اگر روز خاصی نظیر(روز تولد، ولنتاین، روز مادر، روز پدر و روز معلم و...) مد نظر دارید انتخاب نمایید و اگر بدون مناسبت کادو می دهید (سایر) را برگزینید

چند بیت شعر لازم هست؟
مهم نیست چند بیت شعر نیاز دارید هر چقدر دوست دارید سفارش بدهید اگر میخواهید در کلام مختصر چیزی را انتقال دهید پیشنهاد ما استفاده از قالب های (دوبیتی یا رباعی) است اگر موضوع را میخواهید اساسی پرداخته شود و تمامی المان هایی که مدنظر دارید در شعر گنجانده شود از ابیات بالاتر نظیر( غزل یا مثنوی) استفاده کنید شعرساز ترکیب تعدد ابیات بهمراه قالب شعری را همزمان در اختیارتان می گذارد تا بدون دغدغه انتخاب کنید.

تصویر پس زمینه شعر

هر تصویری که دوست دارید را می توانید آپلود کنید فقط دقت فرمایید تصاویر شما برای چاپ باید با بالاترین کیفیت آپلود شود این تصاویر می تواند تصویر( طبیعت، پرتره طرف مقابل، عکس های خانوادگی و...) باشد اگر انتخاب پس زمینه برایتان سخت است کارگروه طراحی و چاپ بهترین را مطابق با مضمون شعر شما برخواهند گزید نمونه تصاویر پس زمینه اشعار را میتوانید در این صفحه انتخاب فرمایید
مشاوره برای تکمیل سفارش

پس از ثبت سفارش همکاران شعرساز با شما تماس گرفته و نکات مورد نظر شما دقیقا بررسی و برابر با نیاز و خواسته شما در فایل پروژه بصورت مشخص قرار خواهند داد.

اخذ تاییدیه از شما
نمونه اولیه شعر مورد نظر بصورت فایل و با تصویر پس زمینه برای اعمال نظر شما ارسال می گردد شما در این بخش با ارایه نکات و نظرات خود تغییراتی در تابلوشعر بوجود خواهید آورد پس از آن شعر بازگردانده و در تیم پروژه اصلاحات جدید اعمال می شود و در نهایت برای تایید نهایی به شما ارایه خواهد شد. حداکثر شما تا 3 بار تغییر را در متن شعر، چیدمان، رنگ بندی و امضا می توانید تایید فرمایید.

ارسال تابلوشعرشما در سفارشات چاپی

در این قسمت بسته تابلوشعر شما بصورت کادو شده به نشانی پستی شما در تهران از طریق پیک موتوری و در شهرستان ها از طریق پست تیباکس ارسال می گردد و برای خارج از کشور از طریق پست بین الملل.
بدیهی که بدلیل تفاوت مکان ها در سراسر دنیا هزینه پست (پیک) برعهده شما خواهد بود. در نهایت با کسب اجازه مکتوب از شما چنانچه تمایل داشته باشد تابلوشعر شما در کانال های شبکه اجتماعی شعرساز با Pattern مخصوص و در وب سایت درج می گردد

بعد از ثبت سفارش
چه اتفاقی می افتد؟